26 vite në skenë, Aurela Gaçe premton “çmenduri” në koncert

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Aurela Gaçe, prej 26 vitesh është në skenën shqiptare.

E këtë përvjetor, ajo po kërkon ta festojë ndryshe, duke organizuar edhe një koncert më 18 shtator.

E me “çmendurinë” që e karakterizon ajo premton për fansat e saj se në koncertin që do të organizohet tek amfiteatri, te liqeni i Tiranës do të këndojë të gjitha projektet e saj nga më të vjetrat. /Gazeta Shqip/

 

View this post on Instagram

 

A doni ta quajme recital kete koncert apo nje mundesi qe te jem prane jush , live, duke sjelle pothuajse te gjitha kenget nga me te vjetrat deri sot? Une ,nuk do ti vendos emer koncertit Thjeshte une dhe ju . 26 vite bashke . Do te hyjme ne te gjithe dhomat e shpirtit tim ❤ , ne te gjitha ato ndjesi qe besoj , ne ato qe me kane bere te rritem perpara syve tuaj ,me pasionin e madh per kete profesion qe nuk e zgjodha, por thjeshte linda me tè . Me pasionin per te cilin punoj fort qe te jem sa me gjate mes jush. Me pasionin qe me ben te dukem “e cmendur” ,edhe po ,kur jam ne skene, le te themi qe dashuroj cdo sekonde deri ne cmenduri?. ……po te ishte ne doren time? Aty ….ne skene deri sa te kem jete ~~~~~~~~ ———- Surprizat nuk jua tregoj ? Miq, biletat ,mund ti gjeni tek biletaria Amfiteatrit te Tiranes ,nga ora 17.00 deri ne 21.00 . ~~~~ Ne cdo pike te Western Union e menyra tjeter eshte online , ne @myticket.al ~~~~~ telefononi nè numrin 0674055500 per te zgjedhur vendin e preferuar ? ////// 18 Shtator ,ora 21.00 @amfiteatri_tirane

A post shared by membaj#newsong (@aurelagaceofficial) on

Comments are closed.