A ka veshur të brendshme Georgina? Partnerja e Ronaldos po i “çmend” ndjekësit!

Georgina Rodrigues, partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo është një ndër femrat më të komentura në rrjetet sociale.

Së fundmi Georgina ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet në një jaht e veshur me një bluzë ngjyrë të verdhë, ndërsa nuk dihet nëse ka veshur të brendshme, pasi në foto nuk arrijmë të shohim asgjë.

Georgina është një ndër femrat më të bukura dhe gjithmonë në super formë.

Comments are closed.