Ana dhe Arta Kabashi prezantojnë një pjesë të “spotit” të këngës “Papa”, duken shumë provokuese

Motrat Ana dhe Arta Kabashi së shpejti do ta publikojnë projektin muzikor, i cili titullohet “Papa”, njofton Gazeta Evropa.

Ana ka publikuar në Instagram një pjesë të video-klipit të kësaj kënge.

Në këtë “spot” ajo, sikurse edhe motra e saj, Arta duken shumë provokuese.

Loading...