Anton Quni i jep Kurtit kohë një orë t’i plotësojë kushtet e LDK-së

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni, në fjalën e tij në Kuvend i ka thënë kryeministrit Albin Kurti se nëse e tërheq vendimin e shkarkimit të Agim Veliut, kthimin e tij në postin e ministrit dhe heqjen e taksës, atëherë ai brenda një orë, urgjentisht do ta takojë liderin Isa Mustafa dhe deputetët e LDK-së që ta tërheqin mocionin e mosbesimit të qeverisë.

Comments are closed.