Arbenita Ismailit i publikohet video ku shihet duke u zhveshur

Është publikuar një video provokuese e Arbenita Ismajlit, ku ajo shihet duke u zhveshur dhe më pas hedh rrobat në tokë.

Arbenita Ismajli është një prej emrave më të komentuar së fundi në mediet rozë. Modelja u bë e njohur për publikun që prej konfirmimit të lidhjes me reperin Fero, ndërsa komentohet shumë edhe për fizikun.
Atë e shohim si imazh i shumë markave dhe pjesë e kampanjave të ndryshme, ndërsa një video së fundi qarkulloi në rrjete sociale dhe duket se është filmuar pikërisht nga prapaskenat e kampanjave.
Në të, Arbenita shfaqet duke zhveshur minifundin, teksa shihet e veshur edhe me ‘bodysuit’, teksa i shihen linjat perfekte trupore. /GazetaMetro.net/

Comments are closed.