Arta Elezaj feston ditëlindjen, e gjithë vëmendja te linjat trupore të saj (Foto)

Arta Elezaj mbrëmë ka festuar ditëlindjen me një aheng të organizuar me rrethin e saj të ngushtë.

Aktorja e cila famën më të madhe e mori nga roli në serialin vendor ‘O Sa Mirë’ ka sjellur pamje brenda festës së saj luksoze, shkruan Indeksonline.

Por, padyshim ajo që mori vëmendjen më të madhe ishte dukja e Artës e cila as këtë herë nuk ka zhgënjyer me pamjen e saj.

Në një veshje në të bardha, aktorja dukej tejet joshëse dhe nuk la anash as ekspozimin e linjave të saj atraktive as këtë.

Theksojmë që Arta është mjaft e komentuar edhe për jetën e saj luksoze që bën.