Arta Nitaj befason me fotografitë e fundit, gjoksi e vithet e saj në plan të parë (FOTOT)

Aktorja ka publikuar fotografi nga seti i ri.

E veshur provokative duke venë në pah asetet e saj, Arta Nitaj mori vëmendjen e ndjekësve. Në Instagramin zyrtar ka postuar imazhe, teksa shihet e veshur në një bluzë tërheqëse dhe një palë xhinse.

Nga bluza që ka zgjedhur shohim se ka venë në pah gjoksin. Flokët i ka lëshuar ka vendosur edhe makijazh.

Ndryshe, Arta Nitaj është aktive me postime në rrjete sociale e cila shpeshherë provokon me paraqitjet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj)

Comments are closed.