Azet largohet nga muzika me këtë dhuratë për fansat (VIDEO)

Reperi shqiptar i famshëm në Gjermani, Azet, njoftoi mbrëmë se po largohet nga muzika dhe nga rrjetet sociale.

Ai tha se këtë gjë po e bën për t’u përkujdesur për familjen si Granit dhe jo si Azet duke thënë se nuk e di saktë kur do të kthehej.

Megjithatë, para se të ‘shkojë’, artisti lëshoi një EP si dhe videoklipin për “Seele” të cilin ju mund ta shihni në videon e mëposhtme.

Comments are closed.