“Bakllava”, kënga më e re e Gjikos dhe Butrint Imerit (VIDEO)

Kënga “Bakllava”, e kënduar nga Gjiko dhe Butrint Imeri, e cila është promovuar dje, është duke u pritur shumë mirë nga fancat e tyre, shkruan “Gazeta Evropa”.

Kënga “Bakllava” është e shoquar edhe me spot, ku shihen duke vallzuar vajza me linja trupore seksi.

Gjiko është një nga reperët më të mirë në trojet shqiptare.

Comments are closed.