Beatrix Ramosaj tregon gjoksin dhe zbërthen pantollat

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shfaqur “hot” edhe sot.

Ajo ka publikuar një foto provokative në Instagram.

Në këtë foto, Beatrix ka nxjerr në pah gjoksin bombastik, ndërsa për të ngritur edhe më shumë temperaturat ka zbërthyer pantollat, shkruan Gazeta Evropa.

Ndonëse këngëtare, Ramosaj kohëve të fundit më shumë i është përkushtuar modelimit.

Comments are closed.