Bebe Rexha rrezikon të rrëzojë avionin, iu nxjerr të pasmet pilotëve (VIDEO)

Bebe Rexha ka çuditur gjithë fansat me videon e radhës, ku shfaqet duke bërë tëerk para pilotëve.

Këngëtarja ndodhet në aeroplan dhe paralajmëron fansat për raste emergjence. Padyshim që linjat e saj marrin gjithë vëmendjen në këtë video të shkurtër, shkruan Gazeta Shqip.

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të dëgjuara në Evropë.

View this post on Instagram

In case of emergency please back that ass up.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Comments are closed.