Bebe Rexha shfaqet seksi me “look-un” e ri (FOTO)

Bebe Rexha ka publikuar këngën e re të albumit të saj të dytë, bashkë me këngëtaren Doja Cat, të quajtur “Baby, I am jealous”.

Ajo dhe Doja shfaqen me një look të ri, ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, me një veshje seksi prej neoni.

Ato performuan këngën e tyre në emisionin e Tonight Shoë ëith Jimmy Fallon.

Veshja e përdorur nga 31-vjeçarja ia bëri t’i dalin më në pah format e saj.

Comments are closed.