“Bomba” e “Instagramit” provokon me të pasmet (Foto)

Anastasiya Kviko është një nga modelet më “bombatike” të rrjeteve sociale, e cila me paraqitjet e saj merr vazhdimisht vëmendjen e publikut dhe të mediave rozë.

Ajo është tejet aktive nëpër rrjetet sociale, ku nuk heziton të paraqitjet e “nxehtë” vazhdimisht, shkruan Indeksonline.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, duke marrë gjithë vëmendjen me paraqitjen që ka bërë, duke vënë në pah linjat e saj bombastike trupore si dhe bukurinë që e karakterizon.

Kujtojmë që Anastasiya është një nga ‘rivalet’ kryesore të Kim Kardashian sa i përket formave bombastike trupore.

Comments are closed.