Bukuroshja bionde reklamon të pasmet bombastike në plazh

Ka lindur në Australi dhe është një prej modeleve më të pëlqyera në mbarë botën.

Emily Sears gëzon popullaritet të madh në rrjetet sociale, teksa vetëm në Instagram ndiqet nga pothuajse 5 milionë persona.

View this post on Instagram

so much has changed this year ?☁️?

A post shared by Emily Sears (@emilysears) on


Admiruesit e saj, bukuroshja 34-vjeçare, që tani jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse.

Modelja seksi ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike, teksa po pushonte e po pinte diçka freskuese.


Të pasmet joshëse, por edhe gjoksin e bollshëm, bukuroshja australiane i reklamon rregullisht në llogarinë e saj, në rrjetin social.
Disa prej fotove të saj më seksi mund t’i shihni më poshtë. /Express/

Comments are closed.