Bukuroshja shqiptare ju “çmend”, fotografohet pa të brendshme (Foto)

Modelja shqiptare Franceska Jaçe është e njohur për astetet e bollshme trupore.

E këto astete, ajo sot i ka shfaqur edhe më shumë, pasi është fotografuar pa të brendshme, raporton Gazeta Evropa.

Kjo foto “hot” ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga adhuruesit e bukuroshes shqiptare. /Evropa/

Comments are closed.