Bukuroshja shqiptare pozon vetëm në bikini (Foto)

E bukur dhe elegante. Është kjo bukuroshja shqiptare Trejsi Sejdini.

Ish- “Miss Universe Albania 2018” ka publikuar sot një foto në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur vetëm në bikini, e ku ka shfaqur asetet trupore, raporton Gazeta Evropa.

Bukuroshja shqiptare, është mjaftë e ndjekur në rrjetet sociale, ku dhe publikon shpesh foto hot, si këtë të fundit.

View this post on Instagram

I was born to flex ?

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on

Comments are closed.