Bukuroshja shqiptare provokon duke e zbuluar gjoksin bombastik (Video)

Zaimina Vasjari është një ndër personazhet më të komentuar të showbizz-it shqiptar.

Ajo sot i ka ngritur temparaturat në Instagram, ku ka publikuar një video, në të cilen ka ekspozuar pothuajse terësisht gjoksin bombastik, shkruan Gazeta Evropa.

View this post on Instagram

Buzet e kuqe 💋 @sagerimakeup

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on


Por, nuk është hera e parë që bukuroshja shqiptare provokon fancat, pasi foto dhe video “hot” publikon shpesh në rrjetet sociale.

Comments are closed.