Bukuroshja shqiptare shfaqet super seksi nga pishina (Foto)

Kejvina Kthjella është një ndër personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar.

E për të qetë në qendër të vëmendjes, ajo kujdeset jo pak.

Duket se Kejvina e ka kuptuar se çfarë duan ndjekësit e saj në Instagram, ndaj nuk harron t’i “qerasë” herë pas here me foto të nxehta.

E bukur dhe tërheqëse është shfaqur ajo në foto e fundit të publikuar, ku ka pozuar e veshur me një fustan të kuq, në një pishinë.

Comments are closed.