Bukuroshja shqiptare si ‘duron’ rrobat, publikon pamje duke u zhveshur

Oriola Marashi është shfaqur duke u zhveshur.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, duket se nuk i duron fare rrobat, shkruan lajmi.net.

Është një prej emrave që më së shumti e shohim duke publikuar foto ku shfaqet provokuese në bikini dhe Oriola njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Ajo madje ka provokuar me një foto ku shihet duke u zhveshur. Prapa saj shihet një burrë dhe Oriola thotë se ai ia ka zbukuruar foton.

View this post on Instagram

Tirona ?? Ps: ma ka zbukuru xhaxhi foton?

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on


“Tirona ??Ps: ma ka zbukuru xhaxhi foton?”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

My hips don’t lie ?

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Comments are closed.