Capital T dhe Ledri publikojnë këngën më të re “Du me t’pas” (Video)

Capital T dhe Ledri Vula kanë publikuar këngën më të re, të titulluar “Du me t’pas”, raporton Gazeta Evropa.

Kjo këngë pritet të bëhet hit veror.

Capital T dhe Ledri vlerësohen këngëtarët më të popullarizuar në Kosovë.

Comments are closed.