Cardi B provokon keq ndjekësit me videon e fundit

Cardi B e ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Reperja e famshme, Cardi B njihet për format e saj trupore të cilat i ekspozon pa ndalur, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh herë publikon edhe video në të cilat bën lëvizje provokuesee njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Cardi shpesh publikon momente intime edhe me bashkëshortin.

Rep-artistja ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram dhe pranon pëlqime e komente të shumta.

View this post on Instagram

I GOT A ANNOUNCEMENT TO MAKE TOMORROW! Byeee

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Comments are closed.