Dafina Zeqiri do të këndojë sonte për fansat nga shtëpia

Këngëtarja Dafina Zeqiri sonte do të mbajë koncert nga shtëpia, ku do t’i këndojë hitet e saj për të gjithë fansat.

Koncerti mbahet në bashkëpunim me Zyrën e Bashkimit Evropian në Kosovë, pak ditë pasi u festua “Dita e Evropës”.

Këngëtarja do të performojë nga ora 19:00 dhe ky koncert vjen pak ditë pas koncertit që e mbajti Alban Skënderaj.

Comments are closed.