Dafina Zeqiri pa reçipeta e në fustan të shkurtër, tregon këmbët dhe gjoksin

Dafina Zeqiri duket joshëse në foton e fundit të postuar.

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një fotografi në të cilën duket seksi, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar ajo ka treguar këmbët dhe gjoksin pa reçipeta. Po ashtu në pah i ka vënë edhe tatuazhet e shumta që i ka në trup.

Dafina njihet si një femër e cila merr guximin që të realizoj foto në të cilat shfaqet joshëse dhe e zhveshur.