Dafina Zeqiri publikon këngën e re(Video)

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e radhës për këtë vit.

Kënga mbanë titullin “Merri krejt” dhe është shoqëruar edhe me videoklip.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re.

Comments are closed.