Demi Rose “çmend” fansat me foto provokative (Foto)

Demi Rose është një nga modelet më seksi dhe të famshme në botë, e cila njihet për linjat trupore.

Së fundmi ajo ka “çmendur” të gjithë fansat në rrjetet sociale duke publikuar foto në Instastory, ku shihet vetëm në bikini, njofton Gazeta Evropa.

Jo rrallë herë kjo modele ka postuar foto të nxehta, madje edhe pa rroba.