https://www.youtube.com/watch?v=8YaLwF1YCnI

Demi Rose “çmend” ndjekësit me fotografitë e fundit

Demi Rose është shfaqur tejet provokuese.

Modelja e famshme, Demi Rose, njihet për format e përkryera trupore.

Fotot e saj provokuese nuk mungojnë pothuajse asnjëherë, madje ajo shpesh shfaqet lakuriq në fotosesione tejet artistike.

Emri i Demit lakohet edhe kur nuk zhvishet. Së fundmi ajo është fotografuar nga prapa duke ecur në rrugë dhe duket seksi.

Modelja ka zgjedhur të vishet ngushtë, duke vënë në fokus të veçantë të pasmet gjigante.

Comments are closed.