Demi Rose e tepron, nga vaska e zhveshur pozon

Demi Rose është njëra ndër femrat më tërheqëse në botë.

Pozat e saj provokative sa vijnë e shohin, shkruan Indeksonline.

Rose ka realizuar një fotosesion të ri, dhe padyshim duket shumë seksi.

Ajo e ka tepruar paksa pasi që është shfaqur pa të brendshme.