Dhurata joshëse me dekolte të hapur: Djema dëgjova që ju kam munguar 

Dhurata Ahmetaj është shfaqur joshëse.

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram dhe duket joshëse, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur ta vesh një dekolte të cilën e ka hapur e brensa saj i shihen sytjenat dhe një pjesë gjoksi.

“Djema dëgjova që ju kam munguar”, ka shkruar ajo.