Dua Lipa shkëlqen në Festivalin e Kanës

Dua Lipa ka shkëlqyer në Kanë.

Është mbajtur Festivali i 72-të i Filmit në Kanë, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë emrave të njohur nuk ka munguar as këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

Ajo i ka publikuar disa foto në Instagram dhe duket joshëse e veshur me fustanin
transparent i cili e bëri të duket tejet elegante.

Dua po punon për projekte të reja dhe shumë shpejtë do të vijë një këngë e re nga ajo.