“Dy zemra”, kënga e re e Norës dhe Butrint Imerit

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri e kanë publikuar sot këngën e re të titulluar “Dy zemra”, shkruan Gazeta Evropa.

Për tekstit e kësaj kënge është përkujdesur Butrinti dhr Gjiko, kurse videoklipi i këngës është realizuar nga Cinegr8.

Këtë këngë tashmë mund ta gjeni në youtube.

Comments are closed.