E turpshme sjellja e Melihate Termkollit, fyen e kërcënon gazetarin e T7

Melihate Tërmkolli e LDK-së, me anë të një mesazhi në viber e ka ofenduar dhe kërcënuar gazetarin e T7, Arsim Lani, shkruan Gazeta inFokus.

Ajo e ka kërcënuar atë se do të paguaj për krejt dhe e ka quajtur atë bërllog e i pafytyrë.

“Ti more i pafytyrë , së pari nuk tregon se kush është në emision, ti i pafytyrë së dyti nuk e lexon në tërësi reagimin tim në FB, ti i pafytyrë, ti bërllog kur e din këtë bërlloghane ki fytyrë me thanë atë që e ke thanë në fund të emisionit, ti i pafytyrë ke mei pagu krejt këto, krejt mundin deri sa erdha aty dhe ftohjen që e mora pastaj, kush jeni ju more që luani me jetë të njerëzve, bërlloga more!”, i ka shkruar Melihate Tërmkolli, gazetarit Arsim Lani.

Comments are closed.