Edhe Kejvina “fanse” e Dubait, provokon me të pasmet nga atje

Kejvina Kthella vazhdon të sjell foto provokative.

Ajo së fundi ka ndarë me ndjeksit e saj foto nga pushimet në Dubai duke vë në pa linjat e formësuara trupore dhe të pasmet bombastike, shkruan GazetaBlic.

Modelja është mjaft aktive në rrjete sociale, e nuk heziton asnjëherë të theksoj bukurinë e saj përmes fotografive të postuara.

Ajo u komentua nga ndjekësit dhe fansat e saj duke marrë komente të shumta pozitive.

Comments are closed.