Edhe një deputet i LDK-së infektohet me koronavirus

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Shkumbin Gashi, është prekur me koronavirus, raporton Gazeta Evropa.

Lajmin e ka konfirmuar deputeti Gashi, nëpërmjet një postimi në “Facebook”

Njoftimi i plotë:

Të dashur miq e familjar,
ju njoftoj se qe nga e Hena jam veteizolur me qellim te parandalimit te perhapjes se virusit pasi qe kam dyshuar pas disa kontakteve qe kam pasur. Dhe jo qe kam pasur ndonje shenje apo simptome te virusit.

Pasi qe kam rezultuar Pozitiv, vazhdoj te jem i vetizoluar prap pa shenja apo simptoma te ketije virusi tinzar.

BENI KUJDES, JO PANIKE!
Mbani MASKA ✌️

Comments are closed.