Edhe Zanfina Ismaili tregon asetet trupore (Foto)

Ka kohë që po i mungon skenës muzikore, pasi nuk po sjell asgjë të re. Zanfina është larguar dukshëm nga muzika dhe arsyet i di më së miri ajo.

Zanfina, mbahet mend për një mori këngësh të bukura, për stilin e veçantë dhe pa dyshim karakterin unik.

Ndonëse motra e Adelina Ismailit, Zani arriti të krijonte emrin dhe adhuruesit e saj, të cilët po e presin të rikthehet me ndonjë projekt të ri, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, na mbetet të kënaqemi duke i parë klipet e vjetra, ose duke e ndjekur në rrjete sociale, ku na tregon edhe se si rri natën në shtëpi. Siç po e shihni, ajo rri me bikini.