Enca dhe Don Xhoni publikojnë këngën “Break Down”, këngëtarja i dridh të pasmet në klip

Ka disa ditë që dyshja kanë paralajmëruar projektin e tyre më të ri.

Enca dhe Don Xhoni tashmë kanë publikuar projektin e ri të titulluar “Break Down”.

“Break Down” është realizuar dhe me klip në bregdetin shqiptar.

Teksti i kësaj kënge është punuar nga vet artistët, ndërsa muzika është punuar nga “Mixey” dhe me video të realizuar nga “Max Production”.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën:

Comments are closed.