https://www.youtube.com/watch?v=8YaLwF1YCnI

Enca e veshur shkurt, hap këmbët dhe provokon(Foto)

Rep këngëtarja Enca Haxhia ka vazhduar provokimet nëpërmjet fotografive.

Ajo ka publikuar edhe sot disa foto, në cilat shihet e veshur shkurt tek sa ka bërë ushtrime, raporton Gazeta Evropa.

Përndryshe, Enca njihet për asetet trupore, veçmas për gjoksin bombastik.

Comments are closed.