Enca tregon titullin e këngës së re, dhe shfaq edhe gjoksin bombastik (Foto)

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia, ka bërë publik titullin e këngës së re, të cilën pritet ta publikojë së shpejti, njofton Gazeta Evropa.

“‘JEALOUS Soon’”, ka shkruar ajo në llogarinë e saj në Instagram.

Por, krahas këtij paralajmërimi, Enca ka publikuar edhe një foto, ku ka nxjerr jashtë gati komplet gjoksin bombastik.

View this post on Instagram

“JEALOUS” Soon ?❤️

A post shared by ENCA (@enca) on