Endrit Shala -VV-së: “Erdhi dita” të demaskohen këta “patriotat”me

Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala ka reaguar ashpër ndaj veprimit të cilin e bënë disa kandidatë të VV-së duke u ankuar në Gjykatën Supreme ndaj vendimit të PZAP-së e cila i anuloi votat e ardhura nga Serbia.

Postimi i plotë:

““Erdhi dita” të demaskohen këta “patriotat” ..!!! Ja çfarë thoshin ata para popullit (normal vetëm kur janë pranë TV) për pakot me zarfa të kontrabanduara nga Serbia!”, ka shkruar Shala në profilin e tij në Facebook.

Comments are closed.