Eni Koci ekspozon format trupore

Eni duket tërheqëse.

Artistja e njohur për publikun shqiptar, Eni Koci është ndër këngëtaret më aktive dhe më të ndjekura në rrjete sociale.

Ajo vazhdimisht publikon imazhe të shumta, me të cilat befason ndjekësit e saj.

Vëmendje ka rrëmbyer edhe me fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, ku shfaqet mjaft bukur.

Comments are closed.