Fjolla Morina provokon keq, nxjerr jashtë asetet trupore (Foto)

Ajo vetëm një javë më parë solli projektin e ri muzikor të titulluar “Kape”.

Fjala është për artisten e njohur Fjolla Morina, e cila momentalisht është duke shijuar suksesin e këngës së re e cila ka kaluar shifrën e 1.2 milion klikimeve në YouTube.

Sidoqoftë, 34 vjeçarja së fundmi ka nisur pushimet në Shqipëri teksa nuk ka hezituar të sjell disa imazhe atraktive.

Zeshkania ka pozuar provokuese pranë një pishine dhe ka vënë në pah linjat e bujshme trupore. Duket se këto pushime të artistes Morina vijnë menjëherë pas promovimit të këngës dhe klipit të ri.

Comments are closed.