Flaka Krelani, ‘flakë’ në bikini (Foto)

Flaka Krelani ka postuar një fotografi nga vikendi i saj.

Krelani është emër që zgjon interesim të madh në mediat rozë, artistja ka bërë provokimin e radhës me foton e fundit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shfaqet shumë ‘seksi’ në bikini të zeza,  dhe me këtë fotografi tregon edhe një herë se është një nga artistet me trupin më të mirë në estradë.

Pas një mungese në skenën e muzikës javë më parë Flaka solli këngën e saj më të re që mban titullin ‘Slay’, një klip ky që ngacmon imagjinatën e shikuesit.

Loading...