Genc Prelvukaj pretendon se kënga e tij e ardhshme do të dëgjohet mbi 20 vjet

Këngëtari Genc Prelvukaj ka paralajmëruar publikimin e një kënge të re.

Kjo këngë do të titullohet “Shpirtin e zi” , dhe sipas tij, do të dëgjohet mbi 20 vjet, raporton Gazeta Evropa.

“Dicka e mire po vjen. Pike. ??
Kange qe keni me e ndegju mbi 20 vjet ⚡⚡
‘Shpirtin e zi’. Shume shpejt….”, ka shkruar Prelvukaj në llogarinë e tij në “Instagram”.

Comments are closed.