Gjendet i vekur ish-polici i Kosovës, Fadil Syleviqi

Është gjetur i pa shenja jete, ish-polici i Kosovës, Fadil Syleviqi.

Trupi i tij i pajetë është gjetur mesditën e sotme, në Gërmi.

Lajmin e kanë bërë të ditur për Gazeta Blic, zyrtarë të Policisë së Kosovës.

Dyshimet e para janë se Syleviqi, kishte dalur për gjueti afër Liqenit të Badocit dhe dyshohet të ketë pësuar sulm në zemër.

Comments are closed.