Gjyste Vulaj sfidon moshën, me fotot dhe videon e fundit lë nën hije vajzat e reja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj, karrierën muzikore e ka nisur herët.

Mirëpo ani pse ka kaluar kohë prej kur ajo është në skenë ajo nuk di të ndalet madje po e sfidon edhe moshën për nga paraqitja e jashtme.

Ajo së fundmi e ka publikuar një foto në të cilën duket atraktive, kështu duke lënë edhe njëherë nën hije vajzat e reja, madje edhe modelet.

Comments are closed.