Haradinaj uron dy deputetët e AAK-së

Ka rastisur që dy deputetët e AAK-së nga Komuna e Istogut, Gani Dreshaj dhe Bekë Berisha, ta kenë sot ditëlindjen, njofton Gazeta Evropa.

Me të dy deputetët, kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka ngreh dolli.

“Sot një dolli për shëndet të mirë në ditëlindjen e 54-të të Ganiut dhe të 41-të të Bekës. Urime miq ditëlindja”, ka shkruar Haradinaj, në llogarinë e tij në “Facebook”.