“Jam si Lamborghini”/Këngëtarja shqiptare provokon me poza të nxehta në… (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Flaka Krelani ka bërë një përshkrim interesant pranë fotografisë që ka postuar.

Flaka në profilin e saj në Instagram ka ndarë me ndjekësit foton ku shihet duke ekspozuar format në bikini, ku siç duket këngëtarja ka kaluar ditën në pishinë, njofton Gazeta Shqip.

E në mbishkrimin e kësaj fotoje Flaka ka shkruar: “Nëse Lamborghini Aventador do të ishte një femër”.

Kështu këngëtarja tregon se e konsideron veten si një veturë Lambo, që janë nga veturat më të shtrenjta dhe më të shpejta.