Juristja shqiptare “çmend” fansat për Shën Valentin (FOTO)

Ajo njihet si juristja më e bukur, dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme për Shën Valentin. Redona ka ndarë me 149 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” një fotografi që ka “djegur” rrjetin, shkruan Gazeta Shqip.

Më këtë pozë mjaft të “nxehtë”, Redona ka uruar të gjithë fansat e saj “gëzuar Shën Valentinin”.

Fotografia është pëlqyer menjëherë nga fansat, të cilët kanë lënë edhe komente nga më të ndryshmet.

Comments are closed.