Kejvina Kthella mahnit me linjat trupore në pozat e reja

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, vazhdon të jetë ndër më me trend në estradën shqiptare.

Bukuroshja bionde në rrjete sociale shpesh ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet.

Në një postim të fundit në Instagram, si përherë ajo ka marrë vëmendje të madhe, ndërsa pozonte atraktive para kamerës.

View this post on Instagram

Qika jemmm

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on


E veshur me një bluzë të shkurtër dhe pantallona me bel të shkurtër, Kejvinës I theksoheshin linjat e bujshme trupore.

Në përgjithësi, ajo pëlqehet nga 665 mijë ndjekësit e saj, pasi në secilin postim të saj merr komente të panumërta.
https://www.instagram.com/p/CGU1um5JicF/?igshid=1ewd5gngrf735
Vlen të përmendet se modelja ka qenë pjesë e klipi të Kidës “Edhe Sa”, ku dukej tejet provokuese. /Telegrafi/

View this post on Instagram

🌪

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Comments are closed.