Kekjvina Kthella ‘bëhet’ nuse, i lë pa fjalë ndjekësit

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, njihet për fotografitë që poston në rrjete sociale.

Ajo duket provokuese, ndërsa rrëmben shpesh vëmendjen e ndjekësve të shumtë.

Njësoj ka vepruar edhe me postimin e fundit, ku shihet e veshur me fustanin e nusërisë. Kejvina duket se është veshur për të bërë reklamë.

Pranë postimit ka pranuar shumë komente dhe pëlqime.

View this post on Instagram

?

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Comments are closed.