Kënga e re dedikim për Seldin? Mimoza Shkodra sqaron spekulimet

Romanca dhe ndarja e Mimoza Shkodrës me Seldi Qalliun nuk mbeti pa u komentuar nga mediat.

Ajo publikoi mbrëmë projektin e ri “Mu ma le fajin”, i cili u dyshua se ishte dedikim për Seldin.

Këngëtarja ka vendosur të sqarojë të gjithë spekulimet që po qarkullojnë.

“Aspak. Teksti është shkruar nga “2 Step”, jo nga unë. Njerëzit mund ta lidhin me ngjarje të të kaluarës sime, por nuk është histori personale. Nuk i kam bërë askujt dedikim deri më sot”, tha ajo për ‘Iconstyle.al’.

Në një intervistë tjetër, Mimoza zbuloi se është e lumtur dhe do të fokusohet në karrierën e saj gjatë kësaj periudhe.